Naše společnost Vám zařídí komplexní službu pneuservisu. Jedná se zejména o přezutí letních, či zimních pneumatik.

Naše specializace pro velké firmy je ve službě mobilního pneuservisu. Přijedeme k vám s naší pojízdnou dílnou a týmem mechaniků. Přezujeme u vás zhruba 30-80 vozidel za den! Potřebujeme jen adekvátní místo, parkoviště.

S vašimi vozidly nikam nemusíte, není třeba trávit přezouváním vozidel na léto/zimu jízdami do pneuservisů celý měsíc. My toto provedeme u Vás.

V pojízdné dílně máme nejmodernější zouvací automat, který upne disk za středovou díru, tak, aby nedošlo nikdy k poškození disku, pro patku pneumatiky si šáhne stroj tvrzeným plastovým trnem, šetrným k pneumatice a disku. Není problém naprosto bezpečně obout pneumatiku o rozměru 315-30 R22 v provedení RunFlat, nebo zodolněnou pneumatiku pro vojenské účely, používané na pancéřových vozidlech. Samozřejmostí je reset diagnostikou, zaučení nových čidel pro měření tlaku apod.

Naše společnost využívá před-objednávky ze strany výrobců pneumatik, čímž zaručujeme výbornou cenu samotné pneumatiky, ale také to, že si koupíte vždy novou pneumatiku s DOT výroby do 12ti měsíců. Samozřejmostí je plánování tohoto přezutí.

Před vlastním přezutím Vám zpracujeme nabídku na jednotlivé značky pneu, spolu s doporučením výběru nebo na celou službu v případě hromadného přezutí. Tím budete znát náklady na tuto službu předem.

Při přezutí je běžné zkontrolovat vozidlo. Zejména kontroly náplní, kontrola geometrie náprav, kontrola stavu brzdového obložení či stavu uložení náprav, diagnostiku systémů vozidla apod.