Naše správa vozového parku nahrazuje osobu, která se uvnitř společnosti stará o veškeré úkony spojené se služebními vozy nebo jí výrazně pomůže. Proces může být dlouhodobý, nebo jen dočasný, pro nastavení služby.

Zajistíme pro Vás a Vaše zaměstnance objednání vozidel do servisu, řešení oprav, opravy vozidel po nehodě, včetně jednání s pojišťovnami, zajištění termínů pro pneuservis, zapůjčení náhradních vozidel, sledování nákladovosti, ale i prvotní výběry servisních partnerů, a jejich hlídání, včetně fakturace. Viz Audit servisních nákladů.

Výhodou přenechání těchto starostí naší společnosti, je komplexní a bezstarostný proces kolem služebních vozidel, navíc úspora potřebných nákladů.

Právě naše kvalifikace a zkušenost je zásadní nadstavba nad službami, které poskytují jiní. Zkušenost našich pracovníků vycházejících z pozic v autorizovaných servisech na různých pozicích, ale také z pozice větších zákazníků, nám umožní vžít se do role Vás, zákazníka a poskytnout Vám komplexní službu, kterou očekáváte.